درباره پایاب بسپار

 

پیام مدیر عامل                                                                                                                                           

سپاس و ستایش مردارنده عالم را و آفریننده بنی آدم را , که پادشاهی او را سزاست و فرمان روایی او را رواست . خداوند منان را شاکریم که توفیق خدمتگزاری من و همکارانم درگروه صنعتی پایاب بسپار نصیبمان گردیده است.
بسیار خرسندیم که با رویکردی نظام مند و صادقانه توانسته ایم با حفظ دستاوردهای گذشته و همسو شدن با تحولات جدید، ضمن برنامه ریزی صحیح , تلاشی مستمر و بهره گیری از علم روز همچنین بکارگیری پرسنل جوان کارآزموده در جهت تعامل صحیح با کارفرمایان و مشتریان گرامی گام برداشته و با در نظر گرفتن چهار چوب بازاریابی سالم و هدفمند درعرصه تولید و صادرات در قالب ارائه محصولات با کیفیت برتر و به منظور رسیدن به اهداف پیش روی سازمان که جلب اعتماد و رضایت مندی هرچه بیشتر مشتریان می باشد را بیش از پیش محقق نماییم.
ضمن تقدیر از حسن انتخاب شما ، از اینکه ما را در جهت نگهداری از این رسالت و تعامل سازنده برای ساخت و تولید محصولات آتی یاری می نمایید متشکرم.

                                                                                                                   عضو کوچک خانواده بزرگ صنعت

                                                                                                                وحید مفتوحی

درباره پایاب بسپار

شرکت پایاب بسپار از ابتدای سال 1389 با هدف تولید و بازرگانی قطعات مورد استفاده در صنعت آب و فاضلاب فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1390 با توجه به گسترش فعالیت در زمینه بازرگانی همچنین امکان بهره برداری از ظرفیت ها برای تولید و لزوم حمایت از صنایع و تولیدات داخلی پس از اخذ مجوزهای لازم با هدف ساخت و تولید محصولات لاستیکی و پلاستیکی و چدنی در بخش انشعابات و خطوط شبکه های آب و فاضلاب ، این شرکت با نام تجاری گروه تولیدی و بازرگانی پایاب بسپار به ثبت رسید و در سال 1391 (سال تولید ملی) ضمن استناد به اساسی ترین اهداف خود در راستای ارائه محصولات با کیفیت برتر به منظور جلب رضایت مشتریان ، خط تولید اتصالات پلیمری را نیز راه اندازی نمود . لذا به پشتوانه بهره گیری از علم روز و تجارب ارزنده کادر فنی و متخصص خود در راستای مشارکت بیشتر در طرحهای عمرانی و در جهت معرفی قابلیت های بالقوه ، این شرکت توان مشارکت بیشتر و مسلم تر در طراحی ، تولید و تبادل دانش فنی و ارائه نقطه نظرات کارشناسی و تبیین شاخص ها و انتظارات مشتریان را توسط همکاران دارا میباشد . در نهایت همکاری ها و رهنمودهای مسئولانه مدیران ارجمند ادارات آب و فاضلاب و شرکت های خصوصی که ما را در رسالت اصلی خویش در این مسیر یاری نموده اند ، ارج مینهیم و مزید امتنان است در راستای معرفی محصولات و بررسی امکان همکاری در آینده از نقطه نظرات و پیشنهادات شما نیز اطلاع حاصل نماییم .

123movies